Hayati İnanç Kimdir? Eşi Kimdir, Hayatı

İnternet’te gezinirken karşımıza güzel hoş sohbetleriyle önümüze çıkan Hayati inanç kimdir diye insan merak ediyor işte bunun cevabı burada

|Hayati İnanç Kimdir?

Hayati inanç kimdir, Hayati inanç 1961 yılında Denizlide doğmuştur. 1984 yılında İstanbul üniversitesinde Hukuk Fakültesinde Lisansını bitirmiştir. Babasının ismini Nur hayati koyduğunu söyler ve annesinin adını ise kendine göbek adı veren yüksel ismiyle hitap ettiğini söyler.
Avukatlığın yanı sıra yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yaptı. Hayati İnanç’ın hayat felsefesi ise ”En değerli iş insana yatırım” inancındadır.
Alanında başarılı olan Hayati Son zamanlarda yaptığı konuşmalar ile beğeniyle herkes tarafından dinlenmektedir. Ezbere bildiği 7000 Beyt ile Divan edebiyatının yaşayan abidelerinden biri olmuştur. Her biri ayrı bir dünyanın penceresini aralayan divan edebiyatının en güzel şairleri ve en unutulamaz beyitlerini kendine has üslubuyla Diyanet TV’de Can Veren Sohbetler programında ekranlara getirdi. Youtube ile izleyebilirsiniz. Ankara’da ikamet etmektedir iki çocuk babasıdır.

hayati inanç kimdir kitapları hayatı
Hayati İnanç Kimdir

|Hayati İnanç’ın Kitapları Nelerdir?

Hayati İnanç’ın Kitapları ise şunlardır;

– Can veren Pervaneler
– Can Veren Pervaneler 2
– Can Veren Pervaneler 3
– Can Veren Pervaneler 4
– Can Veren Pervaneler 5

|Hayati İnanç’ın Tavsiye Ettiği Kitaplar

– Yusuf Aleyhisselam

– Şevahid-ün Nübüvve

– Fener patriği V. Gregorius’un, Rus çarı II. Alexander’a mektubu

– Mızraklı İlmihal – Miftahul Cennet

|Hayati İnanç Sözleri ve Alıntıları

– ”Kitapta kendini okur insan”
– ”Deni gibi büyük ve haşmetli olsan bile bir damla görünmelisin. Çünkü gülün kalbine girebilen çiy damlasıdır; okyanus oraya sığmaz..”
– ”Rabbini bilmeyen kamil ahlakı da bilme..”
-” İnsanların gönlünü kazanmanın kolay yolunu göstereyim size: Gösterissiz, zorlaması kendiliğinden tebessüm etmektir. Öyle yapmacık sırıtma değil.”

| Kullanıcılar Bunlarıda Sordu

Hayati inanç kitapları, hayati inanç sohbetleri, hayati inanç sözler, hayati inanç eşi, hayati inanç nereli, hayati inanç aşk sözleri

Daha fazla bunun gibi makale için tıkla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir