İnstagram Kendi Kendine Kapanıyor Hatası çözümü

İnstagram kendi kendine kapanıyor? İnstagram kapanma sorunu çözümü nedir? İnstagram’ın kendi kendine kapanma sorunu için ne yapılır? gibi soruları ele aldım bu sorunu bugün çözmüş olaçağız işte detayları….

|İnstagram Kendi Kendine Kapanıyor Hatasının Çözümü

İnstagram kendi kendine kapanıyor çözümü: İphone ve Android kullanıcıların eski sürüm veya güncelleme yapmamalarından olabilir. Bunun için öncelikle Güncellemeyi kontrol edin. İnstagram’ın kendi kendine kapanma problemi ise bazı kişilerde donanımdan kaynaklı olduğu ifade edilmektedir. RAM yetersiz yada eski model telefon varsa bunlar olabilir. Sürekli bir şekilde sizi uygulamadan atma sorunu yaşıyorsanız RAM bellek yetersizliği olabilir.

instagram kendi kendine kapanıyor
İnstagram kendi kendine kapanıyor

Tüm bunlara rağmen birtakım durumlarda ise uygulama kendi sunucularından veya yazılımsal bir sorun olup yeni güncelleme ile çözüme kavuşmaktadır. Bu bakımdan eğer, telefonlarınız yeni bir model telefon ve sürekli bir kapanma problemi yaşıyorsanız. Bunun üzerine güncelleme yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa, mutlaka telefona son bir Format atınız. eğer buda olmaz ise Google’dan APK sürüm olarak indirmeyi deneyiniz büyük ihtimal olacaktır. ya güncellemeyi deneyiniz yada Apk sürüm olarak İndiriniz yada telefonunuzdan kaynaklı olabilir yani eski telefon olabilir. Güncellenir ise sorun çözülür.

AKIŞ SORUNU

İnstagram hesabınıza giriş yaptınızda yeni gönderileri ulaşmıyor ya da ”çalışmayı durdurdu hatası” ile karşılaşıyorsanız bu durum da yapmanız gereken Instagram uygulaması için ön bellek temizleme işlemi yapmanız gerekir. Eğer bu işlemde olmazsa uygulamayı silip yeniden yükleyebilirsiniz.

SERVER HATASI

Instagram’da en sık yaşanan sorunlar’ın başında gelen ”500 Internal Server Error” hatası kullanıcıların İnstagram’a erişim sorununa neden olmakta sorunun nedeni ise genellikle sunucudan olabilir. Bu sorunun çözümü ise bir süre bekleyip telefonu yeniden başlatıp tekrar giriş yapınız. sorun çözülmüş olacaktır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir