İphone Ses Yükseltme Nasıl yapılır?

İphone ses yükseltme nasıl yapılır, İphone ses nasıl yükseltilir, İphone ses arttırma, iphone ses arttırma kodu, iphone ses yükseltme 2020 gibi sorular için nasıl ses yükseltilir gibi sorular için makale hazırladık işte detaylar…

Akıllı cihazların başında gelen Apple oldukça kaliteli telefon çıkarmayı başaran marka diğer telefonlara nazaran farklı türde ortaya telefon çıkarıyor. iPhone ses yükseltme konusunda oldukça başarılıdır. iPhone kullanımı ile zaman zaman diğer cihazlardan farklılık gösterir.

iPhone dosya aktarımı ve telefon ayarları konusunda çeşitli ayrıntılara yer verir. iPhone, ses yükseltme ve alçaltma konularında diğer telefonlara göre farklılık gösteriyor.

Diğer telefonlarda telefonun yan tuşlarında ayarlanır ama iPhone ise Ayarlar kısmından yapılır.

iPhone’larda Ayarlar ve üzerinden Müzik ve ardından Çalma başlığı altındaki EQ seçeneğine tıklandığında değişim için ilk adım tamamlanıyor şimdi ise nasıl yapılır ona bakalım..

|iPhone Ses Yükseltme Nasıl Yapılır?

iPhone ses yükseltme, Ayarlar bölümünden ses ayarları tıklanarak ayarlar açılır. iPhone markalarında bu adımlar farklılık gösterir. Ayarlar kısmına geldikten sonra, çalma tıklanır. Buradan EQ basılır. Ses profilleri ekranda olur, buradan da Geç vakit ibaresi tıklanarak ayarlar bölümü kapatınız.

Ayarlara gelin ve yukarıdaki aşamaları yaparak sesi arttırabilirsiniz.

iPhone ses yükseltme
iPhone ses yükseltme

|iPhone ses ayarları

iPhone ses için yapılan bu ayar sayesinde, ses arttırma işlemi tamamlanmış olur. Ses yükseltme için bu ayar yapıldıktan sonra, deneme yapılarak ses gücü kontrol ediniz. Müzik dinleme ve diğer işlemlerde kolay ve güçlü ses için bu ayarı yapınız. iPhone ses gücü bu şekilde açılır.

Eğer bu şekilde ses yükselmez ise şu programları kullanınız.

iPhone ses yükseltme programı olarak’ta ”Equalizer + Volume Booster” tercih edebilirsiniz. iphone 5s ses yükseltme, iPhone 6 ses yükseltme, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, plus, iPhone X ve iPhone 8 telefonlarda deneyiniz.

Not: Telefonunuzun ızgara kısmını temizlemeye çalışın şu şekilde de temizleyebilirsiniz telefonunuzun ızgara olan kısma saç kurutma makinesi tutunuz onun da etkisi olur.

Daha fazla bilgiler için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir